031-36267778

24 دی 1396 - 08:30

سلطان سفر به کرمانشاه رسید

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمانشاه، حسین سلطانی، سلطان سفر، به‌عنوان سفیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران روز جمعه ۲۲ دی ۹۶ با حضور در استان کرمانشاه از جاذبه‌های گردشگری استان به منظور معرفی در این نمایشگاه گزارش تهیه کردسلطانی به‌عنوان سفیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران ضمن بازدید از مجموعه‌های تاریخی و فرهنگی، تاق بستان، بیستون، تکیه معاون الملک، بازار کروانشاه و.. در گفتگوهایی با مدیرکل و معاون گردشگری استان آخرین وضعیت گردشگری استان را مورد بررسی قرار داد. 

این سفیر گردشگری حامل پیام معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای مردم و مسئولان استان است و با شعار یک ایرانی متفاوت برای یازدهیمن نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران اطلاعات مورد نیاز را تهیه می‌کند. 

این گروه از ۱۸ استان کشور از جمله خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، خوزستان، چهار محال ‌و‌ بختیاری، اصفهان، قم و تهران عبور می‌کنند و با سفر به این استان‌ها به معرفی یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران می‌پردازند. 

این سفیر گردشگری با استفاده از یک دستگاه خودرو تزیین‌شده به نام سلطان سفر سفر خود را شروع کرده است. 

سلطان سفر سفیر گردشگری این نمایشگاه، سفر خود را از خراسان رضوی شروع کرد و برای دعوت به حضور در نمایشگاه و پخش نمادین پوستر نمایشگاه به ۱۷ استان سفر می‌کند. 

سفیر نمایشگاه ۳ بهمن همزمان با آیین افتتاحیه نمایشگاه به محل برگزاری در تهران می‌رسد. 

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران با ۱۱ محور و با سرفصل معرفی محصولات گردشگری و ظرفیت‌های بخش مختلف گردشگری کشور از ۳ تا ۶ بهمن ماه در زمینی به مساحت ۴۱ هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

commentSend


نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ارسال نشده است.